پارک جنگلی گیسوم


تالش، یکی از نقاط کمتر شناخته شده خطه شمال است

تالش، یکی از نقاط کمتر شناخته شده خطه شمال است که آنجا را باید بی شک، یکی از مقصدهای فوق العاده و بکر گردشگری ایران دانست و از نقاط ديدني استان گيلان و شهرستان تالش پارک جنگلی گيسوم میباشد که دارای  مسيري زيبا و ديدني که درختان سر به فلک کشيده آن تونل جنگلي و دلربا را ايجاد کرده است به گونه ای که انگار در حال گذر از دالان بهشت هستید
جاده گیسوم و تونل جنگلي آن با نسيم خنک کوهستان هاي تالش بسیار دل انگیز است و تن و جان هر رهگذري را آرامش میبخشد و روحش را آسايش میدهد

گیسوم، نگین شمال ایران است و تقریبا در همه فصل سال، حتی اواخر پاییز و در فصل سفید رنگ زمستان، جذابیت های دلفریبی دارد

گيسوم جايي است که جنگل و دريا به هم مي رسند و فضای سحر آمیز طبيعت را به اوج خودش مي رساند.
برای کسانی که عاشق رانندگی در جاده هستند گیسوم را به آنها پیشنهاد میکنیم چون قطعا برای آنها جاده ی رویاییشان خواهد بود به غیر از جاده ای که به این جنگل منتهی میشود امکان آفرود هم در این منطقه وجود دارد. بسیاری از علاقه مندان این حرفه هیجان انگیز که راهی گیسوم می شوند البته آنها در قالب گروه و با راهنمای آشنا به مسیر به این منطقه می روند و هیجانی امن را تجربه می کنند.

 مشاهده کسانی که به لذت تماشای آسمان زیبای شب گیسوم  کمپ زده اند، بسیار جالب است و همه ایام سال، میتوان چنین گردشگرانی در گیسوم دید.
 
در فصل تابستان و هوای گرم آن گیسوم به علت وجود درختان سر به فلک کشیده  و به هم فشرده وهوای بسیار مطبوع سردی وخنکی خاصی را دارد و مانند بهشت بدون هیچ خنک کننده ای رایحه ای خوش و خرم و خنک به خود گرفته است ودر بسیاری از روزهای بهاروتابستان می توان در نهایت آرامش وهوای مطبوع به گردش واستراحت وتفریح پرداخت.
حتی در روزهای آخر پاییز و اوایل زمستان نیز، لوکیشن های بی نظیر برخی از فیلم های نوستالژیک را به ذهن می آورد و برای کسانی که عاشق دوچرخه سواری در روزهای پایانی پاییز هستند، گیسوم، انتخاب بسیار رمانتیکی خواهد بود.

یکی دیگر از جذابیت های جنگل گیسوم، ساحل شنی آن است که زیبایی های بسیاری را برای ساحل گردها و عاشقان شنا دارد. قدم زدن در ساحل شنی گیسوم و که شن های نرمی دارد، هیجان انگیر و دلربا است و البته ورزش های دریایی مانند جت اسکی نیز، بر این جذابیت ها می افزاید.


در اطراف پارک جنگلی گیسوم، خانه های ویلایی یافت می شود که فرصت خوبی را برای اقامت در مناطق روستایی اطراف تالش به شما میدهد. 
البته در منطقه گیسوم، امکانات متنوعی وجود دارد که سبب می شود تا جنگل گردی های پاییزی شما، خیلی دلپذیر و راحت شود
 

کلمات کلیدی: پارک جنگی گیسوم سواحل گیسوم طبیعت گردی در تالش